SPRZEDAWCA W BARZE (NR 1121)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Spółdzielnia Gastronomiczna w Bydgoszczy
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sułkowskiego 13, 85-642 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: samodzielne wydawanie posiłków z obsługą kasy fiskalnej, przygotowywanie sali do obsługi, udzielanie konsumentowi informacji dotyczących aktualnego menu, bieżące smażenie, przygotowywanie surówek, przestrzeganie norm i standardów HACCP, dbałość o estetykę wydawanych potraw.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników; dofinansowanie do wypoczynku letniego, benefity świąteczne.Podstawowe wynagrodzenie brutto (płaca zasadnicza) 4.500,00 zł nie obejmuje dodatków do wynagrodzenia (tj. premii z wypracowanej marży) jest uzależnione jest od kwalifikacji kandydata.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność , obsługa kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: aktualne badania sanitarno-epidemiologicznedoświadczenie zawodowe w gastronomii (smażenie; krojenie, szatkowanie warzyw; wydawanie posiłków)

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA GASTRONOMICZNA W BYDGOSZCZY

Adres: Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 52 324 93 10e-mail:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Bydgoszcz
  • Sprzedawca Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228