IT Support Specialist
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Sii Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory
  • Microsoft Windows

O projekcie

IT Operations to Centrum Kompetencyjne odpowiedzialne za realizację zadań i projektów w obszarze utrzymania stanowisk roboczych i urządzeń mobilnych: komputerów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, drukarek (DELL, HP, Lenovo, Apple, Samsung), serwerów, systemów operacyjnych, sieci (Windows, Linux, CISCO, Azure, AWS), baz danych (SQL, Oracle), aplikacji (SCCM, ServiceNow, Zabbix, O365, D365).

Poszukujemy Specjalistów ds. wsparcia IT otwartych na realizację zadań stacjonarnych z biura klienta, pracę z biura w jednym z oddziałów Sii, a także zadań wyjazdowych w obszarze danego województwa.

W zależności od Twojego doświadczenia, preferencji co do formy zatrudnienia, rodzajów zadań oraz oczekiwań finansowych, gwarantujemy możliwości dalszego rozwoju w wybranym kierunku. Nie czekaj, aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników
  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego
  • Inwentaryzacja sprzętu komputerowego
  • Współpraca przy realizowaniu zamówień na sprzęt IT
  • Zarządzanie w Active Directory
  • Podstawowa konfiguracja urządzeń sieciowych
  • Współpraca z zespołami wyższych linii wsparcia – smart hands
  • Poznanie mechanizmów monitoringu i analizy infrastruktury IT
  • Realizowanie zadań zgodnie z międzynarodowymi standardami świadczenia usług informatycznych ITIL, PRINCE2, ISO 9000, ISO 27000

Nasze wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia – w tym staże, praktyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Wiedza na temat budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów konfiguracji
  • Dobra znajomość systemu Microsoft Windows
  • Znajomość konfiguracji aplikacji MS Outlook, Teams oraz funkcji programów MS Word, MS Excel
  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory
  • Wiedza w zakresie zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją serwerów
  • Umiejętności interpersonalne: komunikatywność, otwartość
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Tytuł Great Place to Work od 2015 roku - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • Stabilność zatrudnienia – 1,9 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku
  • Dzielimy się zyskiem z pracownikami - w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma kafeteryjna, zniżki na samochody i więcej
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie
  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer
  • 1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz
  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

Etapy rekrutacji

  • Wyślij do nas swoje CV
  • Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej
  • Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb
  • Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Sii to nieustannie rozwijający się dostawca usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce. Zatrudniamy już ponad 7 500 specjalistów i realizujemy projekty z różnorodnych branż dla klientów z wielu krajów na całym świecie.

Tytuł Great Place to Work zdobyty 8 razy z rzędu to dowód na to, że w Sii tworzymy przyjazne środowisko pracy. W badaniu aż 90% naszych pracowników odpowiedziało, że Sii jest świetnym miejscem pracy, a 95% z nich sądzi, że panuje tu świetna atmosfera.

  • Praca Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862