IT Banking Champions Praktykant w Zespole Robotyzacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1055823701

Obowiązki

  • Ukończyłeś studia wyższe lub jesteś w trakcie ostatniego roku nauki (kierunki informatyka, matematyka, metody ilościowe)
  • Chcesz zdobyć doświadczenie z obszaru tworzenia robotów
  • Posiadasz umiejętność pracy w grupie
  • Jesteś osobą zaangażowaną w powierzone obowiązki, sumienną i dokładną
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i szybko się uczysz
  • Swobodnie czytasz dokumentację techniczną w języku angielskim

Wymagania

  • Tworzenie oprogramowania z zakresu automatyzacji sprzedaży i obsługi produktów bankowych
  • Analizę i implementację procesów biznesowych na platformie UIPath
  • Projektowanie i dokumentowanie rozwiązań technicznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)
  • Współpracę z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi w metodykach zwinnych

Oferujemy

  • 3-4 miesięczny staż w ramach umowy o pracę, rozpoczynający się w lipcu
  • Płatny urlop „na sesję”
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Wsparcie Mentora i współpracę z Ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem
  • Udział w wyjątkowych inicjatywach realizowanych w banku m.in. wewnętrznych akcjach charytatywnych, ekologicznych, sportowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864