IT Banking Champions - Biuro Integracji i Hurtowni Danych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
17. 5. 2024

1047375001

Obowiązki

  • Testowanie aplikacji webowej napisanej w technologii Oracle Apex
  • Testowanie API aplikacji
  • Współpracę z analitykami i programistami w ramach testów aplikacji i API
  • Raportowanie błędów i zgłaszanie usprawnień do aplikacji

Wymagania

  • Jesteś sumienna/y i dokładna/y
  • Chcesz zdobyć doświadczenie pracy w dużych projektach IT
  • Posiadasz umiejętność pracy w grupie
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i szybko się uczysz
  • Ukończyłeś studia wyższe lub jesteś w nauki (kierunki informatyka, matematyka, ekonomia w informatyce lub inny kierunek ścisły)
  • Mile widziane:

  • Znasz zagadnienia związane z budową aplikacji przeglądarkowych i API
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość aplikacji: Jira i Wiki

Oferujemy

  • 4-5 miesięczny staż w ramach umowy o pracę, rozpoczynający się w lipcu
  • Płatny urlop „na sesję”
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Wsparcie Mentora i współpracę z Ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem
  • Udział w wyjątkowych inicjatywach realizowanych w banku m.in. wewnętrznych akcjach charytatywnych, ekologicznych, sportowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322