Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.
26. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie UE
  • praca w systemie 11 dni pracy / 3 dni w domu
  • stała umowa o pracę
  • stała pensja, niezależna od ilości zrobionych kilometrów
  • zjazdy zestawami na bazę

Nasze wymagania

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E
  • aktualna karta kierowcy - KOD95, kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy)
  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty)
  • zaangażowanie i solidność w wykonywanych obowiązkach
  • język polski w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie
  • wynagrodzenie wypłacane w całości na konto
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stałą pracę w stabilnej firmie transportowej
  • pracę z zachowaniem norm czasu
  • dodatek stażowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • nowoczesny w pełni wyposażony zestaw przypisany do kierowcy
  • zjazdy zestawami na bazę
  • profesjonalny warsztat pojazdów i pełne wsparcie techniczne
  • okresowe szkolenia z eco-drivingu

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Kierowca Środa Wielkopolska
  • Kat Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532