KONTROLER JAKOŚCI
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomiary elektryczne silnika lub podzespołów silnika pod kątem spełniania wymagań norm oraz wymagań jakościowych,

WYMAGANIA:
  • mile widziane wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym lub mechanicznym,
  • uprawnienia SEP do 1.1 KV, uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi - mile widziane
  • otwartość na wiedzę, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności,
  • zdolność do samodzielnej pracy.

OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle rozwijającej się, zorientowanej na nowe technologie, posiadającej nowoczesny park maszynowy,
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji poprzez system szkoleń,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • trwałość zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Kontroler Bielsko-Biała
  • Kontroler biletów Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075