Inżynier Jakości ds. Kontaktów z Klientem
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Shiloh Industries Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w wyniku obserwacji niezgodności
  • Raportowanie wskaźników jakościowych dotyczących realizacji produktu zgodnie z terminarzem
  • Wsparcie produkcji dla realizacji procesów produkcyjnych oraz prowadzenie działań korygujących
  • Utrzymywanie pełnej komunikacji z klientem w sprawach jakości
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących procesów i produktów
  • Realizacja audytów systemu i procesu

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w branży automotive – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie
  • Uprawnienia Audytora wewnętrznego IATF 16949
  • Znajomość metody i technik kompleksowego Zarządzania Jakością (TQM)
  • Znajomość narzędzi jakości i rozwiązywania problemów (PDCA, Kaizen, Poka-Yoke, 5 WHY, Diagram Ichikawy, Metoda A3)
  • Znajomość Analizy Przyczyn i Skutków Wad (FMEA)
  • Znajomość Normy IATF 16949
  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean Manufacturing (5S, SMED, SPC, MSA, PPAP, APQP)
  • Znajomość pakietu MS Office, zasady działania i obsługi systemu MRP (IFS)
  • Inicjatywa i otwartość na zmiany (ciągłe doskonalenie)
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Orientacja na cele i osiąganie wyników

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Nagrody za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Program multisport
  • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
  • Parking pracowniczy
  • Elastyczny czas pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Tajemniczy klient Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075