Inżynier ds. Zakupów
  • Jasin
wielkopolskie, Jasin, wielkopolskie, Polska
WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań zakupowych zgodnie z harmonogramem;
  • rozwijanie bazy poprzez aktywne poszukiwanie nowych podwykonawców oraz dostawców materiałów budowlanych;
  • prowadzenie audytów nowych podwykonawców i dostawców;
  • prowadzenie negocjacji, przygotowanie umów, kontraktowanie i organizowanie procesu zakupów materiałów budowlanych i usług na potrzeby realizowanych inwestycji;
  • zawieranie umów ramowych i bonusowych oraz nadzór nad ich realizacją;
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami;
  • wsparcie pozostałych działów w zakresie rozwiązywaniu problemów z dostawcami/ podwykonawcami;
  • udział w projektach optymalizacji kosztów, tworzenie raportów i analiz;
  • koordynacja zamówień oraz wykorzystanie efektu skali;
  • ocena wykonawców i dostawców;
  • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane;
  • monitorowanie rynku materiałów i usług budowlanych;
  • współpraca z biurem projektów oraz z działem ofertowania w ramach realizowanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: budownictwo);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • dobra znajomość programu AutoCad;
  • znajomość rynku usług i materiałów budowlanych;
  • umiejętność analizy projektów;
  • zdolności negocjacyjne;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • umiejętność działania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca wielkopolskie
  • Inżynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080