Inżynier DevOps w Biurze Architektury i Automatyzacji Platformy Omnikanałowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1039129301

Obowiązki

  • Udział w realizacji projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
  • Automatyzacja procesów wytwarzania oprogramowania: Continous Integration i Continous Deployment.
  • Tworzenie skryptów automatyzujących czynności administracyjne.
  • Budowanie rozwiązań w oparciu o chmurę prywatną i publiczną.
  • Monitoring wydajności systemów i aplikacji.
  • Współpraca z deweloperami, testerami, administratorami infrastruktury.

Wymagania

  • Posiadasz 5 letnie doświadczenie w pracy z systemami Linux.
  • Bardzo dobrze znasz rozwiązania konteneryzacji aplikacji takie jak Docker i Kubernetes.
  • Masz doświadczenie w automatyzacji procesów wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem narzędzi CI/CD (Zuul CI, ArgoCD).
  • Masz doświadczenie w automatyzacji zarządzania infrastrukturą i konfiguracją przy użyciu Terraform i Ansible.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu usługami w chmurze publicznej:Google Cloud, Ms Azure.
  • Masz doświadczenie w monitorowaniu aplikacji za pomocą systemów Prometheus i Grafana, Sentry itp.
  • Lubisz wyzwania związane z PoC i wdrażaniem nowych technologii, narzędzi, procesów.
  • Znasz co najmniej jeden z języków skryptowych bądź obiektowych: Python, Bash, Perl, PowerShell.
  • Znasz relacyjne i nierelacyjne bazy danych takie jak Oracle, postgreSQL, Hazelcast.
  • Używasz systemów kontroli wersji GIT, Gerrit.
  • Mile widziana znajomość Jira, Confluence, Artifactory.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy.
  • Pracę z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864