SPECJALISTA DS. KONFIGURACJI I AUTOMATYZACJI IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1052623001

Obowiązki

  • tworzysz i utrzymujesz procesy CI/CD,
  • rozwijasz i monitorujesz infrastrukturę aplikacyjną w chmurze GCP,
  • budujesz nowe lub modyfikujesz istniejące rozwiązania informatyczne,
  • pełnisz rolę Specjalisty DevOps, w tym merytoryczne nadzorujesz pracę w projektach i inicjatywach realizowanych w Banku,
  • tworzysz oraz opiniujesz architekturę dla nowo wdrażanych i modyfikowanych rozwiązań informatycznych Banku,
  • proponujesz i badasz możliwości wykorzystania innowacji dotyczących systemów i narzędzi informatycznych Banku,
  • merytorycznie oceniasz rozwiązania proponowane przez dostawców zewnętrznych,
  • zajmujesz się tworzeniem oraz bieżącą aktualizacją dokumentacji oraz budowaniem bazy wiedzy związanej z rozwojem oraz utrzymaniem rozwiązań informatycznych

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862