STARSZY INŻYNIER IT (DevOps)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
25. 4. 2024

1028495801

Obowiązki

  • współtworzysz i utrzymujesz procesy CI/CD dla rozwiązań informatycznych,
  • współpracujesz z zespołami developerskimi oraz bezpieczeństwem IT,
  • otrzymujesz wsparcie mentorskie od doświadczonych kolegów z zespołu,
  • zbierasz doświadczenie w obszarze Cloud, Terraform, DevOps, IaC,
  • szkolisz się z technologii chmurowych,
  • realizujesz prace R&D z wykorzystaniem nowych technologii w obszarze automatyzacji zadań.

Wymagania

  • interesuje Cię proces Continuous Integration/Continuous Delivery,
  • posiadasz doświadczenie w pracy ze środowiskami chmurowymi GCP i/lub Azure,
  • posiadasz doświadczenie w administracji serwerami działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Linux (zarówno w środowiskach produkcyjnych jak i rozwojowych),
  • pracowałeś/aś z takimi narzędziami jak: Elastick Stack (Kibana, Logstash, Elastisearch), Hashicorp Stack (Terraform, Packer, Vault, Consul), Grafana,  Checkmarx, Sonarqube,
  • znasz takie technologie jak: GitLab, Jenkins, Ansible, Artifactory,
  • posiadasz doświadczenie w konteneryzacji aplikacji (Kubernetes, Docker, Podman, Openshift, GKE lub inne),
  • posiadasz doświadczenie w pisaniu kodu do celów automatyzacji bash/python/java/groovy/Go/inne,
  • znasz praktyki DevSecOps,
  • jesteś komunikatywny/a i umiesz pracować w zespole,
  • znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570