Inżynier DevOps
Bank Pekao
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java
  • .NET
  • .NET Core
  • Git
  • Gerrit
  • Jenkins
  • Maven
  • Argo CD
  • Oracle
  • NoSQL
  • Cassandra
  • Linux
  • UNIX
  • Docker
  • Kubernetes
  • Jira
  • Confluence
  • JFrog Artifactory
  • Apache Kafka
  • RabbitMQ

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej
  • Budowanie i utrzymanie narzędzi CI / CD
  • Udział w projektowaniu monitoringu systemu oraz architektury infrastruktury
  • Wykorzystanie technologii zgodnie z obecnymi trendami technologicznymi i architektonicznymi w celu usprawnienia pracy zespołu
  • Współpraca z klientem wewnętrznym Banku
  • Udział w projektach realizowanych w jednostce
  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami
  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w pracy z technologią Java 8+, .NET/.NET Core oraz architekturą mikrousług (konfiguracja, deployment, zarządzanie i monitorowanie)
  • Bardzo dobrze znasz narzędzia wspierające procesy CI/CD, w tym Git, Gerrit, Jenkins, Maven, Argo CD
  • Znasz systemy bazodanowe, w tym relacyjne bazy danych (preferowana znajomość Oracle) oraz NoSQL (preferowana znajomość Cassandra)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w środowisku Linux/Unix
  • Dobrze znasz architekturę mikrousług (preferowana znajomość platformy Docker, Kubernetes)
  • Znasz zagadnienia związane z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD, MQ
  • Znasz narzędzia typu Jira / Confluence oraz JFrog Artifactory lub podobne
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Znasz Apache Kafka, RabbitMQ
  • Jesteś odpowiedzialna/y, samodzielna/y i konsekwentna/y w działaniu
  • Posiadasz umiejętność kreatywnego poszukiwania nowych rozwiązań
  • Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole, komunikatywność

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość pracy w dogodnej lokalizacji: Warszawa, Łódź, Lublin, Szczecin
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914