Inside Sales
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Mobilny HR Ewa Gradys
8. 6. 2024

Lokalizacja: Gdynia
Zakres obowiązków:
•Przygotowanie ofert dla klientów firmy
•Wprowadzanie danych do systemu oraz wysyłanie ofert do klientów (90% czasu pracy)
•Raportowanie wyników w systemie (10% czasu pracy)
•Kontakt telefoniczny z klientami w celu uzyskania feedbacku na wysłane oferty
•Sporadyczne spotkania z klientami (raz na 2-3 miesiące)
•Obsługa spedytorów oraz monitorowanie rynku.
Wymagania:
•Znajomość rynku spedycyjnego/logistycznego – warunek konieczny
•Minimum 2-3 lata doświadczenia w podobnej roli
•Umiejętność rozumienia nomenklatury morskiej i zapytań klientów
•Wykształcenie wyższe bądź matura
•Osoba komunikatywna, dobrze radząca sobie w pracy zespołowej
•Dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego przyswajania informacji.
Oferujemy:
•Umowa o pracę: pierwsza na 3 miesiące
•Samochód służbowy
•Pakiet medyczny
•Karta Multisport
•Możliwość pracy hybrydowej po pierwszych 3 miesiącach (każdy pracownik wybiera dzień, w który pracuje zdalnie)
•Praca w zespole 4 osób, reszta zespołu zlokalizowana na Litwie.
Proces rekrutacyjny:
•Pierwszy etap: rozmowa z działem HR
•Drugi etap: rozmowa techniczna i decyzja.
Prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią:

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080