Inside Sales Specialist
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Hays Poland
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1186289

Naszym klientem jest międzynarodowa hurtownia przemysłu stolarskiego i meblarskiego z siedzibą w Niemczech. W celu dalszego rozwoju na polskim rynku poszukujemy nastawionego na sprzedaż i zorientowanego na klienta Specjalistę ds. Sprzedaży Wewnętrznej.Lokalizacja: Katowice Szopienice (praca stacjonarna)Pełen etat, umowa o pracę.Opis pracy:- Telefoniczna i mailowa sprzedaż- Opieka nad klientem: przygotowywanie ofert, przyjmowanie i realizacja zamówień, obsługa posprzedażowa-Realizacja leadów sprzedażowych, także we współpracy z przedstawicielami handlowymi-Doradztwo techniczne i pomoc techniczna-Budowanie silnej relacji z klientami i współpraca z przedstawicielami handlowymi-Sporządzanie raportów CRM
Wymagania:Wykształcenie: min. maturalneDobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (min B2)Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży wewnętrznej B2BDoświadczenie w pracy z mniejszymi Klientami B2BBardzo dobre zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie, energiczność w działaniuUmiejętności IT (ERP, CRM, Microsoft-Office)Mile widziane:Doświadczenie w międzynarodowej firmieDoświadczenie w sprzedaży w branży materiałów budowlanych

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509