Hydraulik Holandia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
CONSTRUCT TEAM SP. Z O.O.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

NASZE WYMAGANIA
-Samodzielność
-Doświadczenie w zawodzie minimum 5 lat
-Gotowość do założenia działalności gospodarczej
-Dyspozycyjność do podjęcia pracy -"od zaraz-"
-Chęć do wyjazdów w trybie 4-5 tygodni zagranicą, tydzień w Polsce
-Posiadanie własnych, podstawowych narzędzi
-Uczciwość, sumienność, dokładność, pracowitość
-Mile widziane: Własny samochód oraz prawo jazdy kat. B
-niekaralność
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-Instalacja zimnej i ciepłej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji
-Przygotowanie otworów w murach i wykonanie prac związanych z łączeniem rur
-Montaż urządzeń ciśnieniowych, grzewczych, przyborów sanitarnych
-Zabezpieczenie instalacji przeciw korozji i wilgoci
-Usuwanie awarii, naprawa, remont i konserwacja instalacji
-Prace budowlane potrzebne do montowania instalacji
-Montaż przewodów w instalacjach wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych
-Regulowanie instalacji służących do ogrzewania pomieszczeń i wody
OFERUJEMY
-Wysoką stawkę godzinową
-Całoroczne, stabilne zatrudnienie w firmie z 17 letnią ugruntowaną pozycją na rynku holenderskim i polskim
-Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
-Możliwość zakwaterowania (dodatkowo płatne)
-Dopłatę do stawki godzinowej za korzystanie z własnego samochodu
-Wsparcie polskojęzycznych pracowników we wszystkich formalnościach

  • Praca Warszawa
  • Hydraulik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246