Graphic Designer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
kl. zewnętrzny
21. 2. 2024

Koniecznie odezwij się do nas, jeśli: • Masz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji digital; • Masz głowę pełną niesztampowych pomysłów; • Cechują Cię sumienność, dokładność i zaangażowanie; • Masz wyczucie estetyki, kreatywność, znajomość zasad kompozycji i aktualnych trendów; • Znasz pakiet Adobe CC na poziomie zaawansowanym (przede wszystkim Photoshopa, Illustratora, After Effects i InDesigna, Xd); • Wkładasz całe serce w realizowane projekty; • Umiejętność pracy pod presją czasu;
Mile widziane: • Znajomość narzędzi i kanałów: Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest i Google Ads; • Znajomość programów: Spark AR, Blender.
Twoje obowiązki: • Tworzenie treści i sprawowanie opieki graficznej nad profilami klientów w social media. • Projektowanie kreacji mailingowych, newsletterów; • Tworzenie banerów w Google Ads, masek; • Wykonywanie animacji i ich obróbka; • Projektowanie stron; • Współpraca z działem strategii i client service.
Co oferujemy? • Współpracę w wiodącej i dynamicznie rozwijającej się agencji w Polsce; • Możliwość rozwoju i szkolenia z zakresu digital; • Towarzystwo, w którym na pewno nie zaznasz nudy; • Dużą samodzielność i ciekawe projekty; • Udział w realizacji projektów realizowanych dla dużych zagranicznych i polskich marek; • Opiekę Art Directora; • Pracę w pełnym wymiarze; • Dwie formy współpracy: B2B lub Umowa Zlecenie dla studentów; • Biuro w samym sercu Starego Mokotowa.
Wyślij do nas swoje cv wraz z portfolio. Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322