Graphic Designer
  • Warszawa
Warszawa
kl. zewnętrzny
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Koniecznie odezwij się do nas, jeśli:

Jesteś na bieżąco z trendami;

Masz głowę pełną niesztampowych pomysłów;

Cechują Cię sumienność, dokładność i zaangażowanie;

Masz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji digitalowej;

Znasz pakiet Adobe CC na poziomie zaawansowanym (przede wszystkim Photoshopa, Illustratora, After Effects i InDesigna);

Mile widziana znajomość programów: Spark AR, Blender;

Wkładasz całe serce w realizowane projekty;

Posiadasz umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie;

Twoje obowiązki:

Tworzenie treści i sprawowanie opieki graficznej nad profilami klientów w social media.

Projektowanie kreacji mailingowych;

Projektowanie i przygotowywanie materiałów do druku (kreacje OOH, ulotki, broszury, biuletyny, rollupy, press walle);

Współpraca z działem strategii i client service.

Mile widziane:

Posiadasz znajomość narzędzi i kanałów: Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest i Google Ads;

Co oferujemy?

Pracę w wiodącej i dynamicznie rozwijającej się agencji w Polsce;

Możliwość rozwoju i szkolenia z zakresu digital;

Towarzystwo, w którym na pewno nie zaznasz nudy;

Dużą samodzielność i ciekawe projekty;

Udział w realizacji projektów realizowanych dla dużych zagranicznych i polskich marek;

Opiekę Art Directora;

Pracę na pełen etat;

Dwie formy współpracy do wyboru: B2B lub Umowa Zlecenie na okres próbny (dla studentów);

Biuro w samym sercu Starego Mokotowa.

Wyślij do nas swoje cv wraz z portfolio. Zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322