Graphic Designer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Dagmara Wdowczyk Consulting
17. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie w projektowaniu grafik do social mediów? Social mediowe i graficzne trendy nie są Ci obce? Zatem szukamy właśnie Ciebie!

Jesteśmy butikową agencją social mediową, specjalizującą się w pharma marketingu. Nasz zespół tworzą pasjonaci marketingu i social mediów. Tworzymy strategie komunikacji, obsługujemy holistycznie firmy z branży health care (i nie tylko) w zakresie prowadzenia social mediów (Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok, Pinterest, You Tube – tworzymy i prowadzimy komunikację wszędzie tam gdzie są klienci naszych klientów), realizujemy kampanie influencerskie i reklamowe w social mediach (i nie tylko), realizujemy kampanie PRowe i CSRowe, produkujemy różnego rodzaju materiały video, robimy sesje zdjęciowe, realizujemy podcasty i zapewniamy pełną obsługę graficzną i copywriterską (projekt, DTP, produkcja).

Realizujemy kampanie dla firm z branży healthcare, marek osobistych oraz wszystkich firm, potrzebujących wsparcia w efektywniejszym docieraniu z komunikacją do klientów, budowaniu świadomości marki oraz zwiększaniu sprzedaży.

W związku z intensywnym rozwojem firmy szukamy do naszego zespołu kreatywnego i zaangażowanego Graphic Designera, z doświadczeniem w projektowaniu grafik pod social media.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie grafik social mediowych (grafiki postów, grafiki reklam, grafiki e-commerce)
  • Projektowanie grafik typu BTL
  • Projektowanie Key Visuali i brandingu kampanii
  • Współpraca z copywriterem i zespołem projektowym
  • Opcjonalnie: projektowanie grafik przy wykorzystaniu narzędzi AI, projektowanie animacji, dodawanie elementów graficznych i montowanie rolek

Wymagania:

  • Ciekawe portfolio
  • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu grafik social mediowych
  • Znajomość rozwiązań digitalowych oraz aktualnych trendów projektowania na potrzeby Internetu
  • Znajomość programów graficznych
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Myślenie koncepcyjne
  • Sumienność, dokładność i terminowość
  • Otwartość na feedback
  • Mile widziana znajomość trendów i specyfiki branży healthcare
  • Mile widziane doświadczenie w DTP, projektowaniu animacji i innych krótkich form video

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Rozwój umiejętności i kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy w kreatywnym i otwartym na inicjatywy zespole
  • Fajną, kreatywną i wspierającą atmosferę pracy
  • Przestrzeń do inicjatywy, sugestii oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Samodzielność działania
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Elastyczne warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego

Swoje CV prześlij na adres: dagmara@dwconsulting.com.pl

Ponieważ szewc bez butów chodzi to wciąż pracujemy nad naszą stroną internetową, ale jeśli chcesz podejrzeć co i jak robimy – zajrzyj tu: https://www.linkedin.com/company/dagmara-wdowczyk-consulting/

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322