Grafik-projektant reklamy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Eveline Cosmetics
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Żytnia, Lesznowola

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie materiałów drukowanych (standy, gazetki promocyjne, wobblery, katalogi produktowe, plakaty, ulotki, roll-upy).
  • Wizualizacje zatowarowania standów 3D.
  • Bannery digital.
  • Projekty stoisk na targi.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów: Adobe: Photoshop, Illustrator, Indesign, Blender, Dimension 3D (Mile widziana znajomość After Effects).
  • Minimum doświadczenia 2 - 3 lata.
  • Twórcze podejście, ale z nastawieniem proklient/prosprzedaż.
  • Doświadczenie w branży eComm i beauty.
  • Duża aktywność, komunikatywność i kreatywność.
  • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 80% podstawy, 20% premii miesięcznie.
  • Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.
  • Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • Dowolną formę zatrudnienia.
  • Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.
  • Telefon oraz laptop służbowy.
  • Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola.

  • Praca Warszawa
  • Grafik Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551