Kreatywny Grafik 3D
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
UDS S.A.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie innowacyjnych grafik 3D standów i opakowań,
  • Tworzenie animacji produktowych i opakowań,
  • Projektowanie grafik i wizualizacji na potrzeby prezentacji produktów.

WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość narzędzi 3D takich jak Blender lub Cinema 4D,
  • Znajomość pakietu graficznego Adobe,
  • Doświadczenie w branży retail oraz w projektowaniu materiałów POS,
  • Znajomość zasad DTP i przygotowania projektów do druku (offset, cyfra),

OFERUJEMY:
  • Pracę w uznanej firmie działającej w branży poligraficznej,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Informacje dodatkowe:

  • Prosimy o dołączenie portfolio (link lub załącznik) do aplikacji.

    Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.
  • Praca zdalna lub hybrydowa nie jest możliwa, szukamy grafika do pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze godzinowym w naszym biurze w Warszawie.
  • Każda aplikacja powinna zawierać klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie. Czekamy na Twoje aplikacje!

  • Praca Warszawa
  • Grafik Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659