Grafik/Graficzka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Alshaya Poland
19. 4. 2024

Alshaya Poland Sp. z o. o, to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki: Victorias Secret, THE BODY SHOP, Bath&Body Works.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Grafika/Graficzki

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie materiałów graficznych, materiałów POS oraz Digitalowych na potrzeby marek kosmetycznych The Body Shop oraz Bath and Body Works zgodnie z jej polityką, wytycznymi oraz kalendarzem marketingowym
  • Adaptacja zagranicznych wizualizacji graficznych
  • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej on-line
  • Dbanie o spójność i wizerunek marki poprzez przygotowanie projektów
  • Współpraca i wsparcie wszystkich innych działów organizacji w obszarze projektowania wizualnego

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę
  • Dokładność, wysoka organizacja pracy i umiejętność ustawiania priorytetów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia animacji

To oferujemy

  • Dbamy o Twoje zdrowie oraz aktywność fizyczną - masz możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Jesteś najlepszym ambasadorem naszych marek, dlatego otrzymasz kartę zniżkową dla Ciebie i rodziny/przyjaciół na produkty wszystkich naszych marek
  • Wiemy, że pierwsze dni pracy mogą być stresujące - dlatego nasz system wdrożenia w obowiązki i poznanie firmy jest podzielony na etapy – tak abyś od pierwszych dni czuła/czuła się komfortowo
  • Hasło work life balance ma dla nas duże znaczenie - dzięki atrakcyjnej lokalizacji biura- pomiędzy Rondem ONZ a Daszyńskiego nie spędzisz w komunikacji miejskiej zbyt dużo czasu
  • Dzięki pracy w międzynarodowym środowisku będziesz pracować na najwyższej jakości standardach i procedurach, poznając inne kultury organizacyjne, szkoląc język angielski i zdobywając ciekawe doświadczenie

Nie zwlekaj, aplikuj!

  • Praca Warszawa
  • Grafik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659