Geodeta - Koordynator geodezyjny dla budów kubaturowych
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, łódzkie, Polska
MIRBUD S.A.
23. 5. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników – MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;
  • KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;
  • JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44  w Warszawie, park magazynowo - logistyczny w Ostródzie.

Zakres obowiązków:

  • analiza projektów numerycznych i przygotowanie danych do wykorzystania w systemach sterowania z wykorzystaniem nawigacyjnych systemów satelitarnych (GPS) oraz sprzęcie geodezyjnym
  • modelowanie geodezyjne 3D dla potrzeb wykorzystania w systemach sterowania maszynami budowlanymi oraz sprzęcie geodezyjnym
  • obsługa satelitarnych systemów sterowania maszynami budowlanym oraz sprzętu geodezyjnego
  • udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej (pozyskiwanie danych geodezyjnych, planowanie przestrzennego, weryfikacja merytoryczna i jakościowa dokumentacji geodezyjnej)
  • tworzenie zestawień zbiorczych na podstawie danych geodezyjnych oraz przeprowadzonych analiz przestrzennych z wykorzystaniem oprogramowania w środowisku CAD
  • weryfikacja terenowa pozyskiwanych danych geodezyjnych
  • wizje lokalne, pomiary terenowe, inwentaryzacje, tyczenia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Geodezja i Kartografia
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy geodezyjnej
  • znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę
  • doświadczenie we współpracy z urzędami w zakresie dokumentacji geodezyjnej
  • znajomość rynku usług geodezyjnych oraz budowlanych
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności oprogramowania  w środowisku CAD
  • prawo jazdy kat. B, uprawnienia UAV, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zdobywanych umiejętności
  • dostęp do najnowszych, zaawansowanych technologicznie narzędzi pracy

Mile widziane:

  • posiadanie uprawnień geodezyjnych
  • znajomość języka angielskiego

  • Praca Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509