Kontroler jakości
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, Łódzkie, Polska
Pilkington IGP Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.
Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!
Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Skierniewicach poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:
Nr ref. KJ/SKI
Lokalizacja: Skierniewice
(praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku)
06.00-14.00 | 14.00-22.00 | 22.00-06.00
Zadania:
- Zapewnianie należytej jakości wyrobów (szyb zespolonych) poprzez wykonywanie pomiarów zgodnie z planem kontroli
- Codzienna kontrola procesu produkcyjnego oraz surowców
- Wykonywanie specjalistycznych testów pomiarowych z użyciem odpowiedniej aparatury kontrolno-pomiarowej
- Sporządzenie dokumentacji i raportów z przeprowadzonych badań
- Dbanie o stanowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP Jasne zasady:
- Umowa o pracę bez pośredników
- 3 zmianowy system pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego
- System wzrostu wynagrodzenia powiązany ze wzrostem doświadczenia
- Wynagrodzenie: stawka godzinowa + premia miesięczna + dodatki (premia jakościowa, dodatek do godzin nocnych, nagroda frekwencyjna + ekwiwalent za pranie odzieży) Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie
- Bezpieczną odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia
- Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożenia
- Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego Benefity:
- Miesięczny dodatek frekwencyjny
- Dofinansowanie do wczasów
- Dofinansowanie do Medicover Sport
- Opieka medyczna Medicover
- Ubezpieczenie Grupowe na Życie
- Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez firmę
- Dostęp do Kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników
- Nagrody jubileuszowe co 5 lat stażu pracy
- Dodatek świąteczny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
- Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych
- Możliwość uzyskania dofinansowania do nauki języków obcych
- Możliwość uzyskania dofinansowania​ do studiów/kursów
- Możliwość uzyskania uprawnień
- Płatny program rekomendacji pracowników Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne
- Doświadczenie w firmie produkcyjnej, mile widziane na podobnym stanowisku
- Umiejętność obsługi komputera, w tym obsługa pakietu MS Office
- Skrupulatność i dokładność
- Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji: @
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kontroler jakości, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”. Polityka prywatności: www.pilkington.pl/kariera

  • Praca Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075