Pracownik produkcji
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, Łódzkie, Polska
Pilkington IGP Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.
Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!
Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Skierniewicach poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Skierniewice
Nr. Ref. OMPS/SKI
(praca w systemie 3 zmianowym) 06.00-14.00 | 14.00-22.00 | 22.00-06.00
Zadania:
Prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych
Obsługa linii produkcyjnej
Obsługa maszyn i urządzeń
Wstępna kontrola jakości na etapie produkcji
Dbanie o czystość na stanowisku pracy
Jasne zasady:
Umowa o pracę bez pośredników
3 zmianowy system pracy
System wzrostu wynagrodzenia powiązany ze wzrostem doświadczenia
Wynagrodzenie: stawka godzinowa 26 zł br/h + premia miesięczna produkcyjna + premia jakościowa 200 zł br + dodatki (za pracę w nocy, nagrody frekwencyjne, nadgodziny)
Dodatek do godzin nocnych 6 zł br/h
Możliwość rozwoju zawodowego
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie
Bezpieczną odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia
Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożenia
Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
Benefity:
Miesięczny dodatek frekwencyjny
Dofinansowanie do wczasów
Miesięczny ekwiwalent za pranie
Dofinansowanie do Medicover Sport
Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
Ubezpieczenie Grupowe na Życie dla Ciebie i rodziny
Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez firmę
Dostęp do Kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników
Nagrody jubileuszowe co 5 lat stażu pracy
Dodatek świąteczny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych
Dofinansowanie do nauki języków obcych
Dofinansowanie do studiów/kursów
Możliwość uzyskania uprawnień
Program rekomendacji pracowników
Wymagania:
Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, punktualność
Umiejętność pracy w zespole
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji: @
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.
Polityka prywatności: www.pilkington.pl zakładka kariera

  • Praca Skierniewice
  • Pracownik produkcji Skierniewice
  • Pracownik biurowy Skierniewice
  • Pracownik fizyczny Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075