GALWANIZER
  • Bolesław
GALWANIZER
Bolesław, Bolesław, Małopolskie, Polska
TAKT Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

W chwili obecnej prowadzimy nabór na stanowisko

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (chemiczne, mechaniczne )
  • Doświadczenie nie jest wymagane, aczkolwiek będzie dużym atutem

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie roztworów galwanicznych
  • Dbałość o prawidłowe parametry roztworu
  • Nakładanie powłok galwanicznych
  • Bieżącą obsługę i konserwację maszyn i urządzeń galwanizerni
  • Ocenę wizualną wyrobu oraz przekazanie go do dalszych procesów produkcyjnych
  • Dbanie o czystość urządzeń oraz porządek w galwanizerni

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
Proszę o dołączenie do CV następującego oświadczenia:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TAKT Spółka z o.o. 32-329 Bolesław ul. Wyzwolenia 2, będącego Administratorem Danych, w celu przechowywania i wykorzystania na potrzeby prowadzonej i przyszłych rekrutacjach, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji w TAKT Spółka z o.o. 32-329 Bolesław ul. Wyzwolenia 2, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

  • Praca Bolesław
  • Bolesław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055