PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ
  • Olkusz
Olkusz
HR TEAM Sp. z o. o.
23. 5. 2024
28,95zł/h brutto

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejscowość: Osiek (koło Olkusza)

Specyfikacja zakładu: Stamping – produkcja

Wymagania:

  • - Pierwsze doświadczenie na produkcji
  • - Mile widziane uprawnienia UDT ale niekonieczne

Zakres obowiązków:

  • - praca na linii produkcyjnej – produkcja tworzyw z metalu
  • - obróbka plastyczna blach na zimno
  • - obsługa pras korbowych i hydraulicznych
  • - montaż kompletnych przegubów wycieraczek samochodowych
  • - zgrzewanie oporowe uszczelek plastikowych

Oferujemy:

  • - umowa o pracę
  • - stawka: 28,95zł/h brutto
  • - system pracy: 2 zmiany po 8h (6-14, 14-22)
  • - praca od poniedziałku do piątku
  • - premie świąteczne

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Olkusz
  • Pracownik produkcji Olkusz
  • Pracownik fizyczny Olkusz
  • Pracownik biurowy Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157