Kontroler Finansowy
  • Bolesław
Bolesław, Bolesław, małopolskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
26. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej.

Obowiązki

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby różnych działów w firmie
  • Udział w procesie budżetowania
  • Usprawnianie procesów raportowych i narzędzi analitycznych
  • Weryfikacja analiz, prognoz finansowych, budżetów i sprawozdań finansowych, wraz z elementami kontroli biznesowej
  • Udział w sporządzaniu analiz rynku, konkurencji
  • Wsparcie decyzji strategicznych, sporządzanie analiz i rekomendacji dla potrzeb kadry zarządzającej
  • Współudział w tworzeniu długoterminowych planów strategicznych oraz prognoz finansowych
  • Ocena zarządzania kosztami, weryfikacja i analiza odchyleń

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, rachunkowości lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w obszarze rachunkowości finansowej/zarządczej/controllingu)
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych (ze szczególnym uwzględnieniem arkuszy kalkulacyjnych, systemów finansowo-księgowych)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się spółce produkcyjnej
  • Przyjazne środowisko pracy, rodzinną atmosferę i profesjonalne podejście
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy

  • Praca Bolesław
  • Bolesław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532