Funkcja ds. opracowania decyzji i korespondencji
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, śląskie, Polska
ZUS
8. 6. 2024

3346583

Obowiązki

Cel stanowiska:

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia społeczne).

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych,
  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Jeśli posiadasz poniższe kompetencje:

  • umiejętność komunikacji i współpracy,
  • zorientowanie na klienta,
  • zorientowanie na cel i jakość,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

to zapraszamy do aplikowania/przesyłania dokumentów przez formularz aplikacyjny (Aplikuj na dole oferty).

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny ze wskazaniem nazwy komórki organizacyjnej oraz stanowiska, o jakie ubiega się kandydat,
  • CV,
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Dodatkowe informacje:

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz test/sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu,
  • skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • oferty niekompletne, niepodpisane, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,