Doradca ds. ubezpieczeń na życie i TUiR
  • Bytom, śląskie
Bytom
NCG
25. 4. 2024
5000-10000

Dla międzynarodowej, z ponad 130-letnią tradycją, stabilnej korporacji ubezpieczeniowo- finansowej w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy do jednego z najlepszych Oddziałów w Polsce kandydatów na stanowisko:

Licencjonowany Doradca ds. ubezpieczeń na życie i TUiR

 OPIS STANOWISKA:

 Głównymi zadaniami Doradcy to:

 - Poprawne relacje z dotychczasowymi Klientami firmy

- Poszukiwanie nowych Klientów na rzecz współpracy z sektorem finansowo-ubezpieczeniowym.

 ZAPEWNIAMY NA START:

- Pracę w rozwojowym i bardzo dynamicznym zespole w miłej atmosferze

- Jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu menedżerskiego – szybka ścieżka JUNIOR MENEDŻERA

- Profesjonalne szkolenia z wiedzy produktowej oraz sposobu obsługi klienta

- Zarobki adekwatne do własnego wkładu pracy- umowa dogodna dla obu stron

- Możliwość korzystania z bazy klientów Firmy

 ZAPEWNIAMY DODATKOWO PO WERYFIKACJI KANDYDATA:

- Dodatkowe narzędzia do wykonywania pracy: portfel klientów od pierwszego miesiąca pracy

- Prywatną opiekę medyczną

- Ubezpieczenie grupowe

- Program emerytalny

OCZEKUJEMY:

- Wykształcenia min. średniego

- Łatwość nawiązywania kontaktów

- Umiejętność pracy w zespole

- Dobrej organizacji własnej pracy

  • Praca Bytom
  • Specjalista ds. kadr i płac Bytom
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bytom
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bytom
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bytom
  • Pracownik na wysokościach Bytom
  • Doradca Bytom
  • Doradca Bytom Odrzański
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bytom
  • Doradca finansowy Bytom
  • Doradca ubezpieczeniowy Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228