Export Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży budowlanej.

Obowiązki

  • Współuczestnictwo w kształtowaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży na przypisanym rynku,
  • Aktywne i konsekwentne realizowanie ustalonej polityki sprzedażowej,
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • Świadczenie obsługi klienta oraz udzielanie fachowego doradztwa przy doborze produktów firmy,
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji handlowej,
  • Promocja firmy oraz dbałość o jej wizerunek na rynkach zagranicznych,
  • Udział w targach branżowych.

Wymagania

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • Aktywność w pracy oraz skłonność do podejmowania inicjatywy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych poza granicami kraju.

Mile widziane

  • Znajomość innego języka obcego niż angielski.

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Cykliczne premie uzależnione od uzyskiwanych wyników,
  • Samochód służbowy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Nauka języków.
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293