Export Advisor
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Klient Pracuj.pl
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

naszego Klienta na stanowiska Export Advisora

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie sprzedaży eksportowej na powierzonym obszarze
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rynków
  • Negocjowanie, ustalanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz, raportów
  • Udział w targach branżowych

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka włoskiego – warunek konieczny
  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie w branży eksportowej
  • Zorientowanie na klienta
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w branży FMCG

Pracodawca oferuje

  • Szerokie możliwości rozwoju w firmie o charakterze międzynarodowym
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę lub inna dowolna forma współpracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy oparty o wyniki
  • Realny wpływ na rozwój biznesu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów wpływających na rozwój i usprawnianie procesów zakupowych
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych
  • Dostęp do pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji

  • Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV
  • Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy
  • Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU
  • Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy
  • Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV
  • Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862