Export Manager (1)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta prężnie działającej firmy z branży budowlanej.

Obowiązki

  • Dbanie o relacje oraz rozwój nowych kontaktów firmy z Partnerami zagranicznymi,
  • Sprzedaż asortymentu do firm jak i do klientów indywidualnych,
  • Realizowanie sprzedaży poprzez aktywne ofertowanie obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • Pośredni i bezpośredni kontakt z klientem – obsługa telefoniczna, mailowa i wyjazdy zagraniczne,
  • Badanie konkurencji oraz ciągła analiza sytuacji rynkowej jak i potencjału sprzedażowego.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych oraz interpersonalnych,
  • Sumienność i terminowość,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Chęć nauki,

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Służbowe auto,
  • System premiowy,
  • Karta MultiSport.
  • Perspektywy rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293