Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
Bampton Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie elektrycznym;
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń;
  • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych;
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań;
  • Uczestniczenie w działaniach 5S, TPM;
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi;

WYMAGANIA:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) elektryk;
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu, również możliwość przyuczenia;
  • Wiedza z zakresu elektryki, podstaw automatyki;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów);
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 KV;

OFERUJEMY:

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
  • Grupowe ubezpieczenie NNW oraz grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Plan emerytalny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Karty MultiSport

  • Praca Skoczów
  • Elektryk Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714