Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dokonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
  • wprowadzanie usprawnień oraz modyfikacji w celu zwiększenia wydajności maszyn,
  • kontrola maszyn pod względem bezpieczeństwa pracy,
  • terminowa realizacja remontów i konserwacji,
  • koordynowanie działań z Działem Produkcji,
  • udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub techniczne),
  • znajomość mechaniki maszyn,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • brak przeciwwskazań do pracy w systemie trzyzmianowym.

Nie wymagamy doświadczenia. Jeżeli tylko chcesz, wszystkiego Cię nauczymy.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne szkolenia i kursy (SEP, wózki widłowe, itp.),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego zawierającego dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • duży parking dla pracowników,
  • ZFŚS (wycieczki pracownicze, świąteczne świadczenia pieniężne, wczasy pod gruszą),
  • degustację naszych słodkich wyrobów :)

  • Praca Skoczów
  • Mechanik Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532