Elektryk
  • Goleszów
Elektryk
Goleszów, Goleszów, Śląskie, Polska
ALUPROF S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • diagnostyka i utrzymanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych;
  • usuwanie awarii;
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • realizacja modyfikacji i usprawnień w procesie produkcyjnym;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi naprawami oraz przeglądami.

WYMAGANIA:
  • uprawnienia elektryczne min. do 1 KV;
  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe;
  • dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • staranność i dokładność w działaniu.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • kartę MultiSport;
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);
  • premię regulaminową; ;
  • dodatek stażowy;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;
  • program rabatowy pozwalający na preferencyjny zakup produktów firmowych.

  • Praca Goleszów
  • Elektryk Goleszów
  • Goleszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532