Elektryk, teletechnik - praca od zaraz
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kadry Serwis Sp.zo.o.
28. 3. 2024
36,00 - 46,00 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Elektryk, instalator, teletechnik - praca od zaraz elektro-instalator
Zakres obowiązków: -
Wykonywanie okablowania elektrycznego lub teletechnicznego -
Montaż osprzętu elektrycznego - oświetlenie, gniazda, łączniki, puszki itp. -
Montaż tras kablowych -
Prace przygotowawcze - otworowanie, przepusty, bruzdy -
Montaż rozdzielni elektrycznych -
Pomiary elektryczne
Wymagania stanowiska
Wymagania: -
Uprawnienia SEP E -
Umiejętności z zakresu montażu, budowy instalacji elektrycznych lub teletechnicznych
Mile widziane: -
Obsługa urządzeń pomiarowych do instalacji elektrycznych i teletechnicznych -
Doświadczenie z zagadnień elektrotechnicznych, elektrycznych i pokrewnych -
Umiejętność obsługi podnośników hydraulicznych -
Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym -
Prawo jazdy kat. B -
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
Umowa o pracę -
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -
Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie -
Praca od poniedziałku do piątku -
Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające doświadczenie oraz umiejętności -
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji
W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

  • Praca Szczecin
  • Elektryk Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551