Elektryk - praca na terenie szpitala
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Agnieszka
22. 3. 2024

HR for Business Sp. z o.o. dla swojego klienta Impel Synergies Sp. z o.o. specjalizującego się w kompleksowej obsłudze technicznej nieruchomości, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Elektryk
Miejsce wykonywania pracy - Szczecin ul. Arkońska
Planowane zatrudnienie od 18.04.2024
Zakres obowiązków:
* Codzienna obsługa obiektu w zakresie elektrycznym tj. naprawy, przeglądy, konserwacje i wymiany urządzeń.
* Obsługa rozdzielni elektrycznych, oświetlenia, agregatów prądotwórczych, ups-ów budynkowych, central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
* Wykonywanie przeglądów planowych
* Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami
* Podejmowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie
Wymagania:
* Znajomość podstawowych zasad elektryki i instalacji elektrycznych
* Uprawnienia elektryczne SEP grupy 1 do 1 kV, powyżej 1kV oraz obsługa agregatów prądotwórczych,
* Mile widziane uprawnienia dozorowe grupy 1
* Doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów użyteczności publicznej lub komercyjnej
Oferujemy:
* Umowę o pracę na pełny etat
* Pracę w dużej i stabilnej organizacji
* Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy
* Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. 727 003 748 lub nadsyłanie aplikacji z zamieszczoną klauzulą:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Elektryk Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448