Praca Hamburg - Elektryk
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Pro Personalservice GmbH
13. 3. 2024

Grupa Pro Personalservice od lat świadczy usługi personalne wyspecjalizowane w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie usług budowlanych. Nasi klienci cenią sobie naszych pracowników.
Obecnie poszukujemy : Elektryk budowlany w okolicach Hamburga.
Opis stanowiska:
• montaż instalacji elektrycznych
• montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
• wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego (mile widziane)
• ukończone szkolenia w zawodzie Elektryka
• doświadczenie na stanowisku Elektryka
• prawo jazdy kat. B (mile widziane)
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• Umowa o pracę zawarta z niemieckim pracodawcą, stała praca ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi oraz świadczeniami specjalnymi
• stawki godzinowe między 14,50€- 15,00€ brutto + 7,00€ netto diety godzinowej za każdą przepracowaną godzinę
• możliwość pobierania zaliczek
• 25 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
• opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
CV (wraz z aktualnym mailem, nr. telefonu) z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: @
Bahnhofstraße 48-50
21614 Buxtehude
+49- 4161 600 1016
+49- 163 413 73 80 (Whatsapp)

  • Praca Szczecin
  • Elektryk Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190