ELEKTRYK (SERWISANT) - PRACA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, 00-695 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
"ENERGO - SECURITY SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 5 500 do 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- serwis instalacji elektrycznych

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie zawodowe (elektryczne), możliwe szkolenie w przypadku braku uprawnień, doświadczenie zawodowe mile widziane. Biegła znajomość języka polskiego. Możliwość przyuczenia.
Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.
Do wynagrodzenia doliczana premia świąteczna
Obowiązki:
[Zgłoszenia: ewelina.pionka@ess24.pl, 787 841 248 - w godzinach: 08:00-16:00

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, elektryczne

  • Praca mazowieckie
  • Serwisant Wysokie Mazowieckie
  • Serwisant mazowieckie
  • Elektryk Wysokie Mazowieckie
  • Elektryk mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228