DORADCA KLIENTA (PRACA W RÓŻNYCH LOKALIZACJACH NA TERENIE WARSZAWY)
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, 02-273 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
EURO-NET Sp. z o.o.
27. 4. 2024
od 3 460 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- doradzanie Klientom przy wyborze sprzętów i produktów z branży RTV/AGD,
- dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz o odpowiednią ekspozycję towaru.

Inne wymagania
Wymagania: min. średnie wykształcenie, mile widziana znajomość języków obcych, otwartość na zmiany i chęć rozwoju, łatwe nawiązywanie kontaktów, umiejętność i chęć pracy z ludźmi.
Zakres obowiązków:
Zgłoszenia: kontakt e-mail: ewelina.mucha@euro.com.pl, dawid.dylejko@euro.com.pl, kontakt telefoniczny: 571411037; 515030997,w godzinach: 08:00-16:00.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca mazowieckie
  • Doradca mazowieckie
  • Doradca Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315