Serwisant sprzętu technicznego
  • Ciemne, k. Radzymina, ul. Logistyczna 10​​
mazowieckie, Ciemne, k. Radzymina, ul. Logistyczna 10​​, mazowieckie, Polska
Poczta Polska S.A.
20. 4. 2024

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca zmianowa w godzinach: 7–19, 19–7 zgodnie z harmonogramem​

Twoje zadania:

  • serwisowanie, konserwacja i naprawy maszyny sortującej, urządzeń i sprzętu technicznego,
  • szkolenie pracowników sortowni w zakresie obsługi maszyn,
  • nadzorowanie prawidłowego użytkowania maszyn,
  • prowadzenie rejestru awarii i usterek.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz przynajmniej wykształcenie zawodowe o profilu technicznym (mechaniczne, elektroniczne, elektryczne, elektromechaniczne, elektrotechniczne, informatyczne​),
  • potrafisz czytać schematy techniczne,
  • współpracujesz z innymi i chcesz pracować w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP 1 kW,
  • zainteresowanie nowościami i nowinkami technologicznymi.

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Praca mazowieckie
  • Serwisant Wysokie Mazowieckie
  • Serwisant mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659