Elektryk
  • Szczecin
Elektryk
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Open System
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
• planowanie i organizacja własnej pracy,
• praca na budowie w branży elektrycznej oraz teletechnicznej
• układanie tras kablowych, przewodów i kabli,
• montaż i podłączenie urządzeń elektrycznych,
Wymagania:
• wykształcenia elektryczne lub pokrewne,
• dyspozycyjności,
• umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
• umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji oraz organizacji pracy własnej,
• co najmniej roczne doświadczenie w branży elektrycznej lub teletechnicznej - wymóg konieczny
• odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania w pracę,
• uprawnienia SEP E do 1kV będą dodatkowym atutem,
• prawo jady kategorii B - wymóg konieczny
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
• dobra organizacja pracy własnej,
• samodzielność, efektywność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
• zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premia),
• szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji,

  • Praca Szczecin
  • Elektryk Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190