Elektryk - Elektromonter maszyn i urządzeń - Elektromonter automatyki - Elektrotechnik
  • Holandia
Holandia, Terborg, 0, Holandia
Sebatech Czech sp. k.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Seba Tech Czech sp.k. działa na rynku już od 1997 roku. Jego siedziba mieści się w miejscowości Sanok, położnej w województwie podkarpackim. Działalność Seba Tech oparta jest na tradycji oraz doświadczeniu w branży przemysłowej oraz elektrycznej, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Jako firma możemy pochwalić się doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, składającą się z m.in.: mechaników, elektryków oraz spawaczy. Naszemu doświadczeniu dowodzą liczne projekty realizowane dla przedsiębiorstw w wielu krajach Europejskich, takich jak: Holandia, Belgia czy Szwajcaria.

Wykonujemy prace takie jak: montaż konstrukcji stalowych oraz instalacji elektrycznych i automatycznych, montaż tras kablownych, prefabrykacja, montaż oraz uruchomienie szaf sterowniczych, serwis urządzeń elektroniki i automatyki przemysłowej, projekty systemów automatyki przemysłowej.

W Seba Tech, stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług oraz ciągłe doskonalenie umiejętności naszych pracowników. Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Skontaktuj się z nami już dziś!

Opis stanowiska
  • budowa i montaż tras kablowych;
  • biały montaż: montaż gniazdek, przełączników;
  • montaż instalacji elektrycznych;
  • montaż urządzeń sterowania i oświetlenia;
  • montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych;
  • praca w/g planów;
  • praca przy utrzymaniu ruchu w fabrykach;
  • prace przy produkcji (okablowywanie maszyn ect.)

Wymagania
  • wykształcenie kierunkowe lub uprawienia SEP,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
  • gotowość do pracy za granicą,
  • wymagane doświadczenie pracy w warunkach przemysłowych - praca za granicą,
  • dodatkowym atutem będzie: prawo jazdy kat. B, posiadanie uprawnień typu: SCC, VCA, UDT, komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 14 EUR za godzinę pracy netto,
  • umowę o pracę lub zlecenie,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • dojazd do pracy samochodem służbowym oraz bezpłatne zakwaterowanie,
  • wynagrodzenie wypłacane w walucie EURO.

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Elektromonter Holandia
  • Elektryk Holandia
  • Operator maszyn Holandia

  • 120 448
    20 659