Automatyk
  • Katowice
Automatyk
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • diagnoza układów automatyki;
  • usuwanie bieżących awarii systemów automatyki;
  • dokonywanie przeglądów maszyn;
  • analiza i zapobieganie awariom;

WYMAGANIA:
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • minimum średnie wykształcenie o profilu technicznym (automatyka, elektronika);
  • znajomość systemów automatyki Sinumerik, Heidenhain, Fanuc;
  • uprawnienia SEP G1E
  • mile widziane uprawnienia na podesty ruchome;
  • dobra znajomosć obsługi MSWord, MS Office;
  • komunikatywność
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu;

OFERUJEMY:
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe);

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną;

  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika;

  • spotkania integracyjne;

  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN;

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.).

  • Praca Katowice
  • Automatyk Katowice
  • Integrator automatyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864