Elektryk
  • Holandia
Elektryk
Holandia, Helmond, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
22. 4. 2024

Frma, która z pasją stwarza nowe możliwości rozwoju swojej firmy i kształtowania swojej jakości w ich specjalizacji. Z biegiem lat firma powiększała się i rozszerzyła swój asortyment. Obecnie oprócz puszek po napojach oferują również wysokiej jakości szkło, metalowe zamknięcia oraz opakowania spożywcze i przemysłowe.

Jako elektryk jesteś odpowiedzialny za wykonanie konserwacji (zapobiegawczej i leczniczej) w instalacjach technicznych i obiektach, aby zapewnić optymalne środowisko produkcyjne. Będziesz rozwiązywać problemy i zmiany, zapewniając jakość prac konserwacyjnych instalacji technicznych. Pamiętaj, że będziesz używać urządzeń pomiarowych i diagnostycznych do oceny działania komponentów elektrycznych, dlatego ważne jest, żebyś znał/-a tego rodzaju narzędzia.

Będziesz pracować na 5 zmianach w harmonogramie 2-2-2, co oznacza, że będziesz pracować 6 dni z rzędu, dwa dni od 06:00 do 14:00, dwa dni od 14:00 do 22:00 i kolejne dwa dni od 22:00 do 06:00. Po tych 6 dniach roboczych będziesz miał/-a cztery dni odpoczynku. W ciągu tygodnia przepracujesz 34 godziny, z możliwością przepracowania dodatkowych godzin, za które otrzymasz dodatki.

Zanim zaczniesz pracę, nasz klient przeprowadzi z tobą wstępną rozmowę, aby sprawdzić, czy praca i zespół Ci odpowiadają. W pierwszych dniach swojej pracy otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Dołącz do tego zespołu profesjonalistów jako elektryk!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Diagnozowanie systemów
  • Rozwiązywanie nieprawidłowości
  • Analizowanie nieprawidłowości
  • Korzystanie z urządzeń diagnostycznych
  • Tworzenie programów do tworzenia kopii zapasowych
  • Kontrola szaf elektrycznych
  • Praca z urządzeniami pomiarowymi
  • Praca z czujnikami, urządzeniami sterującymi i systemami elektrycznymi

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadasz wiedzę techniczną

  • Znajomość z zakresu maszyn obrotowych

  • Znajomość czujników i urządzeń sterujących

  • Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne

  • Posiadasz ważne prawo jazdy (kategoria B)

  • Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi

  • Znasz język angielski i/lub język holenderski

Wynagrodzenie

  • 21,30 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Elektryk Holandia

  • 120 448
    20 659