Elektromechanik Utrzymania Ruchu
  • Pustynia
podkarpackie, Pustynia, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie regulacji, kontroli i ocena stopnia zużycia podzespołów i układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Identyfikowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do naprawianych urządzeń
  • Wykonywanie prac modernizacyjnych oraz wdrożeniowych z obszaru mechaniki oraz pneumatyki
  • Dbanie nad stanem technicznym maszyn i urządzeń
  • Sprawdzanie stanu poszczególnych pomieszczeń, stanowisk pracy, aparatury kontrolno-pomiarowej, urządzeń, maszyn , sprzętu oraz środków transportu wewnętrznego
  • Prowadzenia bieżących i okresowych kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Bieżące aktualizowanie i zamawianie części zamiennych do maszyn i urządzeń
  • Uczestniczenie w pracach w zakresie : modernizacji i rozbudowy zakładu , prac remontowych i usuwania awarii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • Umiejętność czytania i interpretowanie schematów i dokumentacji techniczno- ruchowej /DTR/
  • Doświadczenie z zakresu elektryki maszyn będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • kartę Multi Sport
  • Smart Lunch
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca podkarpackie
  • Elektromechanik podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018