Automatyk Utrzymania Ruchu
  • Pustynia
podkarpackie, Pustynia, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa komputerowych systemów sterowania maszyn
  • Utrzymanie w sprawności urządzeń w zakresie systemów elektrycznych, automatyki i sterowania, w tym bieżąca kontrola pracy linii kompletacyjnych, ich przeglądy i konserwacja
  • Diagnostyka i usuwanie awarii i zakłóceń w systemach sterowania, napędach elektrycznych i urządzeniach kontrolnych maszyn
  • Diagnostyka i usuwanie awarii torów zasilania i systemów zabezpieczeń maszyn
  • Diagnostyka i naprawę elementów mechanicznych
  • Naprawy bieżące w wyżej wymienionych przypadkach awarii
  • Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Kontakt z działami serwisu maszyn
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektrotechnika, automatyka, mechatronika), mile widziane wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku lub na innym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu
  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kV grupa elektryczna eksploatacja
  • Zaawansowana umiejętność obsługi komputera
  • Bardzo dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych
  • Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji w przypadku awarii
  • Umiejętność pracy i rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu
  • Dobra komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i samodzielność
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Brak przeciwskazań do czasowej pracy atmosferze o obniżonej zawartości tlenu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie DTR, opisu systemów IT itp.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • Smart Lunch
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018