Kierownik Utrzymania Ruchu
  • Pustynia
podkarpackie, Pustynia, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
28. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych , w szczególności nad pracą wszystkich urządzeń w celu zapewnienia bezawaryjnego prowadzenia procesu produkcji
  • Planowanie i realizacja przeglądów oraz remontów w celu zapewnienia ciągłości pracy oraz sprawności technicznej parku maszynowego
  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej dla urządzeń
  • Współpraca z dostawcami – dobór wykonawców, realizacja, dokumentacja oraz akceptacja zrealizowanych zadań zleconych
  • Nadzór nad kosztami gospodarki remontowej
  • Zbieranie informacji technicznych dotyczących wyposażenia zakładów
  • Udział w projektach i modernizacjach
  • Prowadzenie nowych inwestycji i dokumentacji projektów
  • Zapewnienie wymaganych przepisami prawa badań i dopuszczeń do eksploatacji wszelkich maszyn i urządzeń oraz współpraca z urzędami i firmami zewnętrznymi w tym zakresie
  • Zarządzanie podległym kapitałem ludzkim
  • Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w wyniku przeprowadzonych audytów
  • Raportowanie wskaźników efektywności działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania lub nadzoru w utrzymaniu ruchu
  • Wysokie umiejętności menedżerskie
  • Znajomość obsługi Pakietu Ms Office oraz programu SAP (lub innego klasy ERP)
  • Dyspozycyjność oraz otwartość na zmiany
  • Komunikatywność i zdolności organizacyjne
  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów, dokładność i precyzja
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • SmartLunch
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca podkarpackie
  • Kierownik podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293