Elektromechanik
  • Mogielnica
elektromechanik
Mogielnica, Mogielnica, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Czy jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii, który uwielbia naprawiać, konstruować i optymalizować urządzenia? Masz doświadczenie w diagnostyce i konserwacji maszyn? Marzysz o pracy, która połączy Twoje techniczne umiejętności z możliwością rozwoju kariery? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Lokalizacja: Mogielnica, pow. Grójecki

Oczekujemy

  • min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnień SEP G1
  • badania sanitarno - epidemiologiczne, bądź chęci do ich wyrobienia
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomości podstaw elektrotechniki i elektroniki
  • sumienności oraz zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 7000 do 9000zł brutto
  • pracę pon - pt w systemie zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • codzienne ciacho wraz z kawą :)

Zadania

  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • diagnozowanie i naprawa usterek
  • konserwacja i utrzymanie maszyn
  • przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych maszyn i narzędzi

  • Praca Mogielnica
  • Elektromechanik Mogielnica
  • Mogielnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064