Pracownik Utrzymania Infrastruktury
  • Mogielnica
Mogielnica, Mogielnica, Mazowieckie, Polska
Refresco
3. 5. 2024

Refresco jest wiodącym producentem napojów dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.
Obecnie poszukujemy: Pracownika Utrzymania Infrastruktury
Zakres obowiązków:
-utrzymanie obiektu we właściwym stanie technicznym,
-drobne prace hydrauliczne (wymiana baterii, naprawa/wymiana spłuczki, itp.),
-drobne prace wykończeniowe (np. malowanie),
-wymiana zamków w szafkach ubraniowych, wymiana wkładek w zamkach drzwi itp.,
-wymiana kontaktów, włączników elektrycznych, wymiana lamp,
-utrzymanie porządku w wyznaczonych obszarach
-wykonywanie kontroli elementów infrastruktury (elewacja budynku, oświetlenie zewnętrzne, okna, drzwi, bramy segmentowe)
-opracowywanie działań prewencyjnych i kroków zaradczych po wykonaniu naprawy.
Wymagania:
-umiejętność wykonania drobnych prac z zakresu:
hydraulika,
drobne prace wykończeniowe,
drobne prace ślusarskie,
drobne prace elektryczne,
-dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań.
Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jasno określonych warunkach lub umowę zlecenie
-stabilną pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
-pakiet socjalny, w tym:
program ubezpieczenia grupowego na życie
prywatną opiekę medyczną
środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
deputat wody i napojów
-wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania napraw
-elastyczny czas pracy.

  • Praca Mogielnica
  • Pracownik biurowy Mogielnica
  • Pracownik fizyczny Mogielnica
  • Pracownik produkcji Mogielnica
  • Mogielnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246